Centrum.cz Atlas.cz RSS export

Zpět na: PC > Komunikace > Instant Messengers > ICQ > ICQ

ICQ


Celkové hodnocení
3.5 z 53.5 z 53.5 z 53.5 z 53.5 z 5(610 hlasů)


česky slovensky

Jednoduchá komunikace na Internetu

Přihlašování do ICQ je nyní ještě snazší než kdy předtím. Jednoduše si stáhněte nové ICQ, přihlaste se pomocí vašeho Facebook jména a hesla a chatujte se všemi přáteli z Facebooku, Google Talk a ICQ. Přihlásit se můžete také pomocí vašeho mobilního čísla a chatovat se všemi kontakty z vašeho seznamu.

ICQ poskytuje uživatelům optimální integraci osobního komunikačního nástroje s jejich online sociálními aktivitami. Vedle klasického seznamu kontaktů může uživatel nyní v rámci ICQ najít seznam přátel z různých sociálních sítí, a to vše v reálném čase. Uživatelé již nebudou muset otvírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy - nyní najdou vše na ICQ. Uživatelé mohou také komentovat novinky se svými přáteli přímo z ICQ a jejich komentáře budou automaticky zveřejněny na příslušné sociální síti.

ICQ dnes nabízí integraci se sociálními sítěmi Google+, Facebook, YouTube, Twitter a Flickr.

Nová verze ICQ rovněž zavádí globální osobní status na tzv. jedno kliknutí, což znamená, že uživatelé si mohou vybrat, na kterých z podporovaných sociálních sítí chtějí zveřejnit své osobní zprávy, to vše pohodlně prostřednictvím rozhraní ICQ.

Uživatele přivítá inovované uživatelské rozhraní. Další zlepšení zahrnují barevná schémata, která jsou plně přizpůsobitelná náladě uživatele, nový uživatelský profil s aktuálními informace o uživatelích informačních kanálů a obrázků, které je možno sdílet s přáteli.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o ICQ

Licence:
Freeware
Autor:
ICQ
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://download.icq.com
Velikost souboru:
45,2 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/7/8/10
Staženo:
8344065x celkem
248x tento týden
Poslední aktualizace:
22. května 2016
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.