Centrum.cz Atlas.cz RSS export


Hotel & Penzion


Celkové hodnocení
3 z 53 z 53 z 53 z 53 z 5(2 hlasy)


česky

Správa hotelu nebo penzionu

Hotel & Penzion je systém, který vede kompletně zákaznické účty, pokladnu a centrální správu hotelu nebo penzionu. K dispozici máte nejen správu rezervací (kompletní rezervační systém, včetně plánovače vytížení pokojů), ale i funkce spolupráce. Spolupráce slouží pro vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými personálními vrstvami firmy. Z recepce je tak možno kdykoliv zadat pokyn k úklidu, údržbě, nebo odstavení pokoje. Stejně tak je možno z recepce zadávat pokyny personálu restaurace apod. Systém je přehledný a navržen je tak, aby ovládání bylo co možná nejvíce intuitivní. Systém podporuje ovládání dotykovou obrazovkou, komunikuje s vámi i zvukem (hlasová syntéza, navigace v češtině). Je možno použít tiskové výstupy na klasické, pokladní i fiskální tiskárně.

Kdykoliv máte k dispozici grafický přehled stavu pokojů s jejich rozmístěním v budově. Stav je vždy aktuální a je barevně rozlišen. V případě, že se stav změní, je ihned stav vidět. Okno s aktuálním přehledem je možno dokovat i na druhé obrazovce, máte-li k dispozici víceobrazovkový režim provozu (stačí na to jediné PC se dvěma monitory). Přehled je tak nezávisle zobrazen i v okamžiku, kdy na druhé obrazovce pracujete s jinými částmi aplikace, nebo i s jinými aplikacemi.

Systém plně spolupracuje s programem Bar & Restaurace (oba systémy si umějí sdílet výstupní data, máte tak na recepci kdykoliv k dispozici i účet hosta v restauraci apod.).

Servisní údržba hotelů (technická správa budovy) a úklidová četa má k dispozici vlastní program s informacemi o požadavcích, zadaných z recepce. Při uzavření pokoje se automaticky zadává pokoj k úklidu, v případě nahlášené poruchy i k údržbě. K tomuto účelu je možný tisk kartiček pro personál s pokyny (např. seznam pokojů k úklidu).

Více se dozvíte na stránkách výrobce.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Hotel & Penzion

Licence:
Shareware
Autor:
HITRADIO
Potřeba instalace:
ano
Vyžaduje software:
Adobe Reader
Cena:
1900,- Kč
Domovská stránka:
http://mysoft.cz
Velikost souboru:
37,5 MB
Operační systém:
Windows 95/98/NT/2000/XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit
Staženo:
1743x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
16. června 2018
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.