Centrum.cz Atlas.cz RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Finance a účetnictví > Účetní programy > Hotelový systém HotelWin

Hotelový systém HotelWin


Celkové hodnocení
4.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 5(16 hlasů)


česky

Hotelový rezervační a recepční systém

Hotelový systém HotelWin je samostatný rezervační a recepční software s fakturací a pokladnou určený pro ubytovací zařízení jakékoliv velikosti.

Jeho hlavní vlastnosti a funkce:

  • Grafický kalendářový ubytovací plán - názorná informace o obsazenosti hotelu v čase, o rezervacích, ubytovaných hostech, o ukončených ubytováních na jednotlivých pokojích po kalendářních dnech. Kliknutím na pokoj a den v plánu se otevře karta hosta.
  • Z karty hosta řízení celého procesu - od rezervace, přes ubytování po vyúčtování (fakturaci) jen změnou stavu rozevíracím seznamem na kartě hosta. Je to současně účet hosta, kam se vybírá z uživatelsky nastavitelných ceníků ubytování a ostatních služeb a poplatků. Z ní se také provede fakturace hosta i celé skupiny / firmy.
  • Kniha hostů - je vyjádření karet hostů formou seznamu. Navíc třídění, výběry a tisk. Rychlé vyhledávání v databázi ubytování při zachování kompletní historie.
  • Výpisy z knihy hostů, statistiky obsazenosti v čase a kapacitního vytížení, výpisy a sumace čerpaných služeb a poplatků. Denní plán nástupů a ukončení ubytování.
  • Fakturace, pokladna - z účtu hosta i samostatně. Tisk v němčině a angličtině s logem, razítkem a podpisem s výstupem v PDF. Více měn. Přímo z faktury tisk stvrzenky a z nich sledování denního příjmu.
  • Možnost práce ve více oknech současně. Všechny evidence lze exportovat do xls. Import rezervací zadaných na internetu. Možnost síťové verze.
  • Snadno intuitivně ovladatelný bez potřeby školení. Podrobné návody součástí systému, okamžitá nápověda ke zpracovávané úloze, manuál v PDF.
  • Lze provozovat samostatně nebo společně s ekonomickým systémem AdmWin, kde je navíc řada dalších evidencí: platby faktur - daňová evidence nebo podvojné účetnictví - sklady, objednávky, nabídky, poptávky, zakázky, přijaté faktury, zálohové faktury, majetek, knihy jízd a korespondence. Volitelně mzdy.

StartVerze HotelWin - plně funkční do 100 záznamů v ubytovacím plánu a knize hostů v součtu s fakturami. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dále.
 


Celkové hodnocení

4.5
0
4.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 5(16 hlasů)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o Hotelový systém HotelWin

Licence:
Freeware
Omezení:
do 100 karet hostů + faktur
Autor:
AdmWin
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.admwin.cz
Velikost souboru:
2,9 MB
Operační systém:
Windows NT/2000/XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/8/8 64bit
Staženo:
10161x celkem
48x tento týden
Poslední aktualizace:
5. května 2013
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.